Deze website maakt gebruik van cookies. Door op "Sluit melding" het kruisje hiernaast te klikken gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies. Lees hier meer
Assortiment
La Tour des Dames is een reeks betaalbare en opvallend lekkere wijnen, steeds van één druivenras. Stuk voor stuk wijnen met souplesse en een aangename doordrinkbaarheid - mede door een bescheiden alcoholpercentage - die makkelijk combineren met de dagelijkse dis. Wat ons betreft absoluut het proberen waard!
De Vlaamse wijnmaakster Hilde Chevillot is sinds de oogst van 2012 verantwoordelijk voor de wijnen van La Tour des Dames. Deze gedreven vakvrouw maakt loepzuivere wijnen in het zuiden van Frankrijk die bij een grote schare wijnliefhebbers erg in de smaak valt.
Voordelen eigen account