Bent u een liefhebber van zoete witte wijn en op zoek naar een fles die perfect aansluit bij uw smaak? Zoek niet verder dan Jos Beeres! Bij Jos Beeres vindt u een zorgvuldig samengestelde selectie van zoete witte wijnen die elke wijnliefhebber zal bekoren.
Goudgele, versterkte Muscat met een intense geur van mandarijn, ananas, nootmuskaat en karamel. Rijk en volzoet van smaak met tropisch fruit en milde zuren. De finale is zwoel met tonen van sinaasappelschil, rozijnen en honing. Heerlijk als digestief, of bij zoet gebak, ijsdesserts of pittige kaas.
Krachtig geurende, verfijnde mildzoete witte wijn uit Frankrijk. Zeer geschikt als aperitief met een toastje eenden- of ganzenlever, maar ook heerlijk bij schimmelkaas.
Flesinhoud: 375 ml
Milde Spaanse witte wijn met frisse fruittonen en een zachte smaak. Goed gekoeld prima als terraswijn voor zomerse dagen. Ook goed te combineren met lichte voorgerechten en salades.
Volzoete, frisse mousserende witte wijn uit Italië, met de intense geur van muskaatdruiven en lychees. Heerlijk bij desserts met fruit, ijs of gebak, maar ook erg lekker buiten de maaltijd om.
Château d'Yquim slaagt erin een perfect huwelijk te arrangeren tussen een goede balans, en de complexe smaken en aroma's die deze wijn biedt. Het jaargang 1996: Het uitzonderlijk goede weer zorgt voor een vintage die zeer zeker traditioneel en (bijna) perfect in balans met het Terroir te noemen is.
Italië kent een lange traditie in het drinken van een digestief (klein glaasje sterke drank na de maaltijd). Dat verklaart bijvoorbeeld de enorme diversiteit in het aanbod van grappa. Maar ook de limoncello is een geliefd digestief.
Flesinhoud: 500 ml
Karaktervol sherry type wijn met een donkere mahoniekleur. Intens van smaak met een vleugje pruimen en chocolade. Heerlijk bij blauwaderkaas en gedroogd fruit, maar ook bij desserts of als topping over ijs.
Franse witte wijn met een aroma van rijp tropisch fruit (mango en ananas) en gedoseerd eikenhout. De smaak is vol, aanhoudend en evenwichtig zoet. Verfijnde wijn, heerlijk bij vruchtendesserts of als aperitief met toast en paté.
Flesinhoud: 500 ml
De populariteit van Moscato is de laatste jaren enorm toegenomen. Er wordt dan ook flink meer van geproduceerd dan vroeger. Veel van de wijnen zijn niet bijzonder goed of spannend.
Versterkte witte wijn die geurt naar verse muskaatdruiven. De wijn heeft een intens aroma en een krachtige, aanhoudende zoete smaak. Goed gekoeld heerlijk als aperitief of bij desserts met vers fruit.
Zoete witte wijn met een rijk aroma van rijpe appel, meloen en perzik. De smaak is volzoet en fris. Heerlijk bij zoete nagerechten met fruit, maar ook geweldig als aperitief met fijne amuses van paté.
Flesinhoud: 500 ml
Geurige, zuivere zoete witte wijn met een aantrekkelijk aroma van honing, rijp geel fruit met nuances van ananas. Elegante smaakstructuur, zoet, rond en met milde zuren in de afdronk. Prima bij leverpaté, maar ook bij fijne desserts en gebak.
Franse witte wijn met een intens aroma van perzik, honing en bloemen. De volle, zachte en mildzoete smaak past uitstekend bij pikante gerechten of pittige kaas, zoals munster.
Volle sherry met een donkere mahoniekleur. Intens van smaak, met een vleugje pruimen en chocolade. Heerlijk bij blauwaderkaas en gedroogd fruit, maar ook bij desserts of als topping over ijs.
Flesinhoud: 375 ml
Zuid-Spaanse amberkleurige wijn, met een intens aroma van muskaat en rijpe vruchten. De krachtig zoete smaak eindigt alcoholrijk én verfrissend. Lekker bij vruchtendesserts en taart.
Jos Beeres staat bekend om zijn uitgebreide assortiment aan zoete witte wijnen. Van licht en fris tot rijk en volzoet, onze collectie heeft voor ieder wat wils. Elk van onze wijnen is geselecteerd op basis van kwaliteit en smaakprofiel, om ervoor te zorgen dat u alleen het beste in uw glas krijgt.
Of u nu een wijn zoekt voor een bijzondere gelegenheid, als geschenk, of gewoon om te genieten na een lange dag, onze selectie zoete witte wijnen biedt voor elke situatie een perfecte match. Ze zijn uitstekend te combineren met diverse desserts, scherpe kazen of als aperitief.