Assortiment
Passievrucht, verse ananas, groene banaan. Hm! Volle aanzet, weer een berg fruit, meloen, limoen in de finale.
Aanbeveling van Hubrecht Duijker, Vinpressionist
"Dit is een wat vollere, tikje vette Verdejo die in zijn sappige smaak bijna iets notigs heeft, naast het fruit van witte en gele vruchten..." Lees meer
10,95
Vanaf 12 flessen 10,05 per fles
Eikengerijpte, volle witte wijn met een verleidelijke geur van gekonfijte citroen, perzik, abrikoos, vanille en geroosterde noten. Krachtig van smaak met rijp citrusfruit, roomzachte vulling en milde zuren. De afdronk is lang met brioche en gebrande boter.
16,95
Vanaf 12 flessen 15,55 per fles
Licht robijnrode wijn met een uitnodigende, verfijnde geur van kers, pruim en laurier. Lichtvoetig en elegant in smaak met een opwekkende frisheid en hartige, ragfijne tannines. Mooi sappig in de finale met een goede bite.
11,50
Vanaf 12 flessen 10,55 per fles
Voordelen eigen account