Assortiment
Heerlijk lichtvoetige smaak van perzik en kruisbes, en met slechts 12% alcohol. Optimale drinkbaarheid is derhalve verzekerd.
9,85
Vanaf 12 flessen 9,05 per fles
Toegankelijke, droge witte wijn om te schenken bij de borrel, als aperitief en bij lichte gerechten met vis of witte asperges. Lichtgeel gekleurde, frisdroge witte wijn met een uitnodigende geur van rijpe peer, appel en toast.
11,45
Vanaf 12 flessen 10,50 per fles
Verfijnde, Duitse rode wijn. Lichtrood van kleur met een verleidelijke geur van framboos, kers en specerijen. De aanzet is soepel en vol. Sappig, rijp en toegankelijk in de smaak met zachte tannine en frisse zuren.
11,45
Vanaf 12 flessen 10,50 per fles
Karaktervolle, droge witte wijn met sprekende aroma’s van bloesem, appel, meloen, perzik en nootmuskaat. Intens sappig met puur fruit en milde zuren in de smaak. De afdronk is aanhoudend met brioche en fijne bitters.
Verleidelijke, intens fruitige en soepele rode wijn met een verfijnde geur van rode bes, framboos, kers en specerijen. Lichtvoetige, sappige stijl met puur rood fruit, evenwichtige frisheid en fijne tannines.
10,95
Vanaf 12 flessen 10,05 per fles
Voordelen eigen account